Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса
Голосование
Какой самый тяжелый месяц учебы?
Всего 171 человек

Шестой школьный день

Дата: 30 января 2013 в 18:07, Обновлено 29 мая в 22:05
Автор: Мазеть Н. И.


План работы

25 мая

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Літаратурная гасцёўня

 “З любоўю да Беларусі ”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень краіназнаўства

9.00- 9.45

Віртуальная экскурсія

“Турыстычнымі сцежкамі па родным краі”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Кісель В.У.

10.00-12.00

Рухомыя гульні

1-4

Стадыён, спартыўная зала

Кісель В.У., класныя кіраўнікі

1-4 клас

План работы

18 мая

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Літаратурная гасцёўня

 “Радасць бацькоўскіх клопатаў ”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень сям’і

9.00- 9.45

Конкурс  малюнкаў

“Традыцыі маёй сям’і ”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Гурына М.А.

10.00-12.00

Спартыўныя гульні

1- 4

Садыён,

спартыўная зала

Гурына М.А.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.

Сдача нормативов ГФОК

План работы

8 мая

08.05.2019

Дзень здароўя

Выстава – заклік  “Мы за здаровы лад жыцця”

1- 4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

 А. Б.

  Карысныя парады

“ Як трэба загартоўваць арганізм ”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Бойка В.С.,

кл.кіраўнік

Свята рухомых гульняў

“Рабі як Я”

1- 4

Стадыён,

спартыўная зала

Бойка В.С.,

кл.кір.

Кл.кір.

 1-4 кл.


План работы

06 мая

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Выстава-агляд

“ Каб помнілі ”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень эканоміі і беражлівасці

9.00- 9.45

Вусны журнал

 ”Пераможны май ”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Аліноўская Т.М.

10.00-12.00

Спартыўныя гульні

1- 4

Садыён,

спартыўная зала

Аліноўская Т.М.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.


План работы

субота

27 красавіка

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Па старонках СМІ

 “Законы беражлівасці”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень эканоміі і беражлівасці

9.00- 9.45

Разважаем разам

“Беражом прыродныя багацці ”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Касьян А.Д.

10.00-12.00

Рухомыя гульні

1- 4

Садыён,

спартыўная зала

Касьян А.Д .,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.

Легкоатлетическое спортивнное меропритие

"300 талантов для Королевы" (г.п. Зельва)

План работы

субота

20 красавіка

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Выстава- агляд

“ Адкрыцці акрыляюць ”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень дзіцячай кнігі

9.00- 9.45

Гадзіна пазнання 

“Хачу даведацца пра космас”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Кісель В.У.

10.00-12.00

Спартыўныя эстафеты

1- 4

Садыён,

спартыўная зала

Кісель В.У.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.


План работы

субота

13 красавіка

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Кніжная паліца ”Спорт і здароўе ”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень здароўя

9.00- 9.45

Адкрытая размова  “ Я і звычкі”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Бойка В.С.

10.00-12.00

Спартландыя “Вясёлыя старты

1- 4

Садыён,

спартыўная зала

Бойка В.С.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.


План работы

субота

06 красавіка

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Літаратурная гасцёўня

“У свеце казкі”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень дзіцячай кнігі

9.00- 9.45

Віктарына

 “Пазнай  казачнага героя”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Гурына М.А.

10.00-12.00

Рухомыя гульні

1- 4

Садыён,

спартыўная зала

Гурына М.А.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.


План работы

субота

30 сакавіка

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Выстава-агляд

“ Дабрыня выратуе свет ”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень прафесій

8.00- 8.45

Кніжная паліца

“Чалавек і прафесія ”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Касьян А.Д.,

9.00 - 9.45

Калаж “ Спяшы рабіць дабро”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Касьян А.Д.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.

10.00-12.00

Спартыўныя гульні

1- 4

Спартыўная зала

Касьян А.Д.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.

План работы

субота

23 сакавіка

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Па старонках СМІ

“ Эканомія і беражлівасць”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень добразычлівасці

8.00- 8.45

Кніжная паліца

“Чалавек і прафесія ”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Касьян А.Д.,

9.00 - 9.45

Віктарына

 “Угадай прафесію”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Касьян А.Д.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.

10.00-12.00

Рухомыя гульні

1- 4

Спартыўная зала

Касьян А.Д.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.

План работы

субота

16 сакавіка

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Па старонках СМІ

“ Эканомія і беражлівасць”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень фінансавай граматнасці

9.00- 9.45

Займальны занятак

 “Лічым грошы”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Касьян А.Д.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.

10.00-12.00

Спартыўныя гульні

1- 4

Спартыўная зала

Касьян А.Д.,

класныя кіраўнікі

1-4 кл.

10.00

Раённы конкурс малюнкаў

“ Вялікая Перамога ў дзіцячых малюнках”, прысвечаны  да 75-годдзя  вызвалення Рэспублікі Беларусь ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў

4

ДУА “Сярэдняя школа  №2 г.п.Зэльва”

Кісель В.У.

План работы

субота

09 сакавіка

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00 – 8.45

Кніжная выстава “Вясна.Жанчына.Жыццё”

1-4

бібліятэка

Бусловіч

А.Б.

Дзень вясны

9.00 – 9.45

Свята “Гуканне вясны”

1-4

кабінет

пачатковых

класаў

Бойка В.С.,

класныя

кіраўнікі

10.00 – 12.00

Рухомыя гульні

1-4

спартыўная зала,

стадыён

Бойка В.С.,

класныя

кіраўнікі


План работы

субота

02 сакавіка

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Выстава -прапанова

“Аб роднай зямлі ”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень роднай зямлі

9.00-9.45

Інтарактыўная гутарка

 “ Мой радавод”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Гурына М.А.

10.00-12.00

Рухомыя гульні

1- 4

Спартыўная зала

Гурына М.А.

кл.кір.1-4 кл.


План работы

субота

23 лютага

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Літаратурная гасцёўня

 “ Непераможная і легендарная”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень  мужнасці

9.00-9.45

Гульнявая праграма 

 “А ну-ка  хлопчыкі ”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Аліноўская Т.М.

10.00-12.00

Спартыўная эстафета

1- 4

Спартыўная зала

Аліноўская Т.М.,

кл.кір.1-4 кл.


План работы

субота

16 лютага

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Кніжная паліца

“У краіне правоў і абавязкаў”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч А.Б

Дзень  правазнаўства

9.00-9.45

Конкурс малюнкаў

“Я ведаю законы”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Касьян А.Д.

10.00-12.00

Рухомыя гульні

1- 4

Стадыён,

спартыўная зала

Касьян А.Д.,

кл.кір.1-4 кл.

План работы

субота

09 лютага

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Выстава-прапанова

“Мы за здаровы лад жыцця”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч А.Б

Дзень  здароўя

9.00-9.45

Віктарына

 “Калі хочаш быць здаровы”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Бойка В.С.

10.00-12.00

Эстафета

“Моцныя, смелыя, спрытныя, умелыя”

1- 4

Стадыён,

спартыўная зала

Бойка В.С.,

кл.кір.1-4 кл.


План работы

субота

02 лютага

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Кніжная паліца

“Аб дружбе і сяброўстве”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч А.Б

Дзень  сяброўства

9.00-9.45

Час зносін  “Дружбай трэба даражыць”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Кісель В.У.

10.00-12.00

Спартыўныя гульні

1- 4

Стадыён

Кісель В.У.

кл.кір.1-4 кл.


План работы

субота

26 студзеня

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Кніжная выстава

“ Мы будучыня нашай краіны”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч А.Б

Дзень інтэлектуалаў

9.00-9.45

Пазнавальная гульня

“ Скарбонка цудаў”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Гурына М.А.

10.00-12.00

Гульнявая эстафета

1- 4

Стадыён

Гурына М.А.

кл.кір.1-4 кл.


План работы

субота

19 студзеня

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Прэзентацыя дзіцячага часопіса “Юны спасатель”

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч А.Б

Дзень бяспекі. Дзень Снега.

9.00-9.45

Разважаем разам“ Вучыся бяспечным паводзінам

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Т.М. Аліноўская

кл.кір.1-4 кл.

10.00-12.00

Рухомыя гульні

1- 4

Стадыён

Т.М. Аліноўская

кл.кір.1-4 кл.


План работы

субота

12 студзеня

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Кніжная паліца

“Беларусь спартыўная”       

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч А.Б

Дзень здароўя

9.00-9.45

Віктарына “Крыніца здароўя”

1- 4

Кабінет пачатковых класаў

Бойка В.С.

10.00-11.00 Фотаконкурс “Зімовыя забавы Гродзеншчыны” 1- 4  Дзіцячая пляцоўка

Бойка В.С.,

кл.кір.1-4 кл.

11.00-12.00

Свята спартыўных гульняў

“Гуляй і перамагай”

1- 4

Стадыён

Бойка В.С.,

кл.кір.1-4 кл.


План работы

субота

22 снежня

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Выстава – парада

“Бяспека у кажны дом”

                

1-4

Бібліятэка

Касьян А.Д.

Дзень бяспекі

9.00-9.45

Гадзіна  бяспекі

 “Што мне можна, а што нельга”

1-4

Кабінет пачатковых класаў

Кісель В.У.

10.00-12.00

Камандныя спаборніцтвы

1- 4

Стадыён,

спартыўная зала

Кісель В.У.,

кл.кір.1-4 кл.


План работы

субота

15 снежня

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Творчая майстэрня  Дзеда Мароза.

Удзел у абласным творчым  марафоне   “Конфетти».  

1-4

кабінет пачатковых класаў

Я.І.Якалцэвіч

Дзень актыўнага адпачынку

Пачатак  у 10.00

Свята “Навагоднія прыгоды ў гасцях Ляснога гаспадара” 

3-4

ДУ  «Зэльвенскі раённы аздараўленчы летнік «Блакітная хваля»

М.А.Гурына

План работы

субота

08снежня

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00-8.45

Бібліяграфічная гульня “Знайдзі адказ у кнізе”

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень здароўя

9.00 – 9.45

10.00 – 12.00

Карысныя парады “Беражы здароўе з моладу”    

Эстафета «Хутчэй, вышэй, мацней»

1-4

1-4

кабінет пачатковых класаў

спартыўная зала,стадыён

Бойка В.С.

Бойка В.С.

кл.кір. 1-4 кл.


План работы

субота

1  снежня

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00-8.45

Выстава-заклік

"Астанавіць СНІД - выканаць абяцанне"

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень  прафілактыкі СНІДу

9.00 – 9.45

10.00 – 12.00

Віктарына

"Простыя правілы здароўя: як не захвварэць"

Рухомыя  гульні

1-4

1-4

кабінет пачатковых класаў

спартыўная зала

Аліноўская Т.М.

Аліноўская Т.М.

кл.кір. 1-4 кл.


План работы

субота

24 лістапада

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00-8.45

Кнігі-дарадцы “Для тых хто любіць майстраваць”

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень  беражлівых

9.00 – 9.45

10.00 – 12.00

Практыкум “Вучымся быць беражлівымі”

Спартыўныя  гульні

1-4

1-4

кабінет пачатковых класаў

спартыўная зала

Бойка В.С.

Бойка В.С.

кл.кір. 1-4 кл.


План работы

субота

17 лістапада

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00-8.45

 Бібліяграфічная гульня

“ З кнігай пасябруй”

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень сяброўства

9.00 – 9.45

10.00 – 12.00

Конкурс малюнкаў

“Мае лепшыя сябры”

Рухомыя гульні

1-4

1-4

кабінет пачатковых класаў

спартыўная зала

Касьян А.Д.

Касьян А.Д.,

кл.кір. 1-4 кл.

Раённае мерапрыемства

10.00 –12.00

V открытая ТЭD – канферэнцыя «Адкрыццё»

4

гімназія №1

г.п.Зэльва

Аліноўская Т.М.,кл.кір.

3 класа


План работы

субота

10 лістапада

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00-9.00

Выстава і агляд кніг

“Калі хочаш быць здаровым”

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень здароўя

9.00 – 10.00

Віктарына  “Букет здароўя”

1-4

кабінет пачатковых класаў

Кісель В.У.,

кл.кір.

Раённыя мерапрыемствы

10.00 - 12.00

Мерапрыемствы да Дня сельскага школьніка:

  • Экскурсія ў музей
  • Майстар-класы па ДПТ
  • Танцавальны майстар-клас
  • Гульнявая праграма

1 – 4

кабінет пачатковых класаў

спартыўная зала

Калектыў ЦТДіМ

г.п. Зэльва


План работы

субота

3 ЛІСТАПАДА

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00-8.45

Літаратурная гасцёўня

"Быў дзень, быў год, была эпоха"

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень энергазберажэння

9.00 – 9.45

10.00 – 12.00

Гадзіна пытанняў і адказаў

"Азбука энергазберажэння"

Спартыўныя эстафеты

1-4

1-4

кабінет пачатковых класаў

спартыўная зала

Аліноўская Т.М.,

кл.кір.,

Аліноўская Т.М.,

кл.кір.

 1-4 кл.

План работы

субота

27 КАСТРЫЧНІКА

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00-8.45

Выстава і агляд кніг

"Восень пара залатая"

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень ураджаю "Залатая восень"

9.00 – 9.45

10.00 – 12.00

Конкурс малюнкаў "Восеньскія матывы"

Рухомыя гульні

1-4

1-4

кабінет пачатковых класаў

спартыўная зала

Кісель В.У.,

кл.кір.,

Кісель В.У.,

кл.кір.

 1-4 кл.


План работы

субота

20 КАСТРЫЧНІКА

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00-8.45

Віктарына

"Пазнай літаратурнага героя"

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень кнігі

9.00 – 9.45

10.00 – 12.00

Гульня-практыкум "Правы і абавязкі"

Спартыўныя гульні”

1-4

1-4

кабінет пачатковых класаў

спартыўная зала

Гурына М.А..,

кл.кір.,

Гурына М.А.,

кл.кір.

 1-4 кл.


План работы

субота

13 КАСТРЫЧНІКА

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00-8.45

Літаратурная гасцёўня

“ Табе, дарагая маці прысвячаю”

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень здароўя. Дзень маці

9.00 – 9.45

10.00 – 12.00

Гадзіна зносін

“ Добрае слова,табе, матуля”

Спартыўнае свята

“Мая сям’я любіць спорт”

1-4

1-4

кабінет пачатковых класаў

спартыўная зала

Бойка В.С.,

кл.кір.,

Бойка В.С.

кл.кір.

 1-4 кл.

10.00

Раённае мерапрыемства “Магістар ліку”

2,4

гімназія №1 г.п.Зэльва

Бусловіч А.Б.


План работы

Субота

6 КАСТРЫЧНІКА

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00 – 8.45

Кніжная выстава "Свет прафесій"

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень прафесій.  Дзень настаўніка

09.00 – 9.45

10.00- 12.00

Пазнавальная гульня "У свеце прафесій"

 Спартыўныя эстафеты

1-4

1-4

кабінет

пачатковых

класаў

спартыўная зала, стадыён

Аліноўская Т.М., кл.кір.

Аліноўская Т.М., кл.кір.

1-4 кл.

План работы

Субота

29 ВЕРАСНЯ

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00 – 8.45

Літаратурная гасцёўня “Вершы і выказванні аб ўзросце і сэнсе жыцця”

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень добразычлівасці.  Дзень сталых людзей

09.00 – 9.45

10.00- 12.00

Калектыўная творчая справа“ Выраб віншавальных паштовак”

 Гульні з мячом

1-4

1-4

кабінет

пачатковых

класаў

спартыўная зала, стадыён

Кісель В.У., кл.кір.

Кісель В.У., кл.кір.

1-4 кл.


План работы

Субота

22 ВЕРАСНЯ

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00 – 8.45

Падарожжа па старонках кніг “Мудрыя дарадцы”

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень турыста.  Сусветны дзень без аўтамабіля

09.00 – 9.45

10.00- 12.00

Гадзіна пытанняў і адказаў “Гісторыя з’яўлення аўтамабіля: плюсы і мінусы “

Рухомыя гульні

1-4

1-4

кабінет

пачатковых

класаў

спартыўная зала, стадыён

Гурына М.А.,

кл.кір.

Гурына М.А., кл.кір.

Кл.кір.1-4 кл.

План работы

Субота

15 ВЕРАСНЯ

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00 – 8.45

Сустрэча з кнігай.

Уладзімір Мазго “Сакавіны”

Прысвечаная Году малой радзімы

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень  Беларускай рэспубліканской піянерскай арганізацыі

09.00 – 9.45

10.00- 12.00

Гістарычны экскурс

 “Летапіс  піянерскага руху.  Акцябраты”

 Калейдаскоп рухомых гульняў 

1-4

1-4

кабінет

пачатковых

класаў

спартыўная зала, стадыён

Аліноўскя

Т.Н., кл.кір.

Аліноўскя

Т.Н., кл.кір.

кл.кір.

План работы

субота

8 ВЕРАСНЯ

Час

Справа

Клас

Месца правядзення

Адказныя

Работа бібліятэкі

8.00 – 8.45

9.00 - 9.45

Выстава і агляд кніг

“Спорт і здароўе”

Віктарына “Скарбніца беларускага пісьменства”

1-4

бібліятэка

Касьян А.Д.

Бусловіч

А.Б.

Дзень здароўя

10.00 – 12.00

Легкаатлетычнае шматбор’е

“Стартуюць усе!”

1-4

спарт.зала

стадыён

Бойка В.С.



2-е полугодие 2017-2018 учебный год

1-е полугодие 2017-2018 учебный год


Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.